Goedkoop fotoboek maken: vergelijk fotoalbums op prijs

De prijzen van de fotoboeken zijn weer aangepast naar aanleiding van de fotoalbum test 2019. Alle fotoboeken 2019 kopieNaast de uitgebreide fotoalbum vergelijking waarin we de resultaten van het fotoalbum maken hebben verzameld, hebben wij ook een overzicht samengesteld van de diverse onderdelen van de fotoalbum test. Dus kan je op deze pagina meer informatie vinden fotoalbum prijzen. Hierbij wordt het makkelijker om een goedkoop fotoboek te vinden, die voldoet aan jouw criteria.

Prijs kan een van de belangrijkste criteria zijn wanneer je een fotoalbum maken wilt. Dit kan jouw keuze voor een aanbieder bepalen. Maar dan willen we wel de totaalprijs weten,  inclusief verzend- en verwerkingskosten. Want soms lijkt iets wel goedkoop, totdat je erachter komt welke kosten er nog bijkomen voor jouw fotoalbums. Aanbieders zijn soms handig met het verwerken van extra kosten voor het samenstellen van een album. Of rekenen kosten voor een foto omslag.

 

 

Goedkoop fotoboek maken: het beste bij Fotoalbums-maken

Wij hebben voor je uitgezocht waar je een goedkoop fotoboek kan maken. Qua prijs kan je dit het allerbeste doen bij Fotoalbums maken of Hetfotoalbum. Zeker wanneer je wat meer dan de standaard 24 pagina’s in je fotoalbums wilt. Men levert daarbij ook een redelijke kwaliteit. Zelf vinden we de prijs-kwaliteitverhouding bij Fotofabriek en Fotogoed wat beter, maar als je een paar euro wilt besparen dan is Fotoalbums maken, Hetfotoalbum of MyPhotofun een goed alternatief. Lees hier meer over de fotoalbum kwaliteit bij de diverse fotoalbum aanbieders.

Actie van de maand

Albelli

Goedkope fotoboeken

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotoalbums maken14,4517,4523,4528,4521,05NVTNVTNVT
Hetfotoalbum19,4521,2524,8527,8526,65NVTNVTNVT
Aldi Foto19,4823,9832,9840,4828,48NVTNVTNVT
Albelli22,327,738,547,533,1NVTNVTNVT
MyPhotofun22,925,931,936,931,3NVTNVTNVT
Blokker23,426,432,437,437,2NVTNVTNVT
Henzo Your Photo's23,428,237,845,834,325,931,943,9
Fotogoed23,929,941,951,934,5823,929,941,9
Fotofabriek23,4427,6436,0439,0931,2429,4432,6947,09
Fotoalbum.nl23,9529,9541,9551,9532,926,9532,9544,95
Saal Digital24,931,443,16036,424,931,443,1
TicTacPhoto24,3130,8142,7152,8234,59NVTNVTNVT
HEMA 24,4530,4542,4552,45NVTNVTNVTNVT
Fotoboeken.nl25,730,540,148,135,9NVTNVTNVT
Foto.com25,9931,9943,99NVT37,79NVTNVTNVT
Fotoboeknu26,7531,2540,2547,75NVT36,7545,7563,75
myphotobook26,9832,9844,9854,9836,58NVTNVTNVT
Fotogeschenk27,430,436,441,435,8NVTNVTNVT
MyPoster27,9830,9836,9842,98NVTNVTNVTNVT
Poster XXL29,9829,9829,9829,98NVTNVTNVTNVT
Solentro43,761,6183,1688,22NVTNVTNVTNVT
Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotoalbums maken14,4517,4523,4528,4521,05NVTNVTNVT
Printsy16,9022,3033,10NVTNVTNVTNVTNVT
Hetfotoalbum19,4521,2524,8527,8526,65NVTNVTNVT
Aldi Foto19,4823,9832,9840,4830,4823,4828,4843,48
smartphoto19,5024,3033,9041,90NVT19,5024,3033,90
Albelli22,3027,7038,5047,5033,10NVTNVTNVT
MyPhotofun22,9025,9031,9036,9031,30NVTNVTNVT
Kruidvat22,9829,3841,44NVT27,9829,4442,8458,44
Blokker23,4026,4032,4037,4037,20NVTNVTNVT
Henzo Your Photo's23,4028,2037,8045,8034,3025,9031,9043,90
Fotofabriek23,4427,6436,0439,0931,2429,4432,6947,09
AH Foto23,6932,1544,1554,1537,1027,6937,6552,65
Fotogoed23,9029,9041,9051,9034,5823,9029,9041,90
Fotoalbum.nl23,9529,9541,9551,9532,9026,9532,9544,95
TicTacPhoto24,3130,8142,7152,8234,59NVTNVTNVT
HEMA 24,4530,4542,4552,45NVTNVTNVTNVT
CEWE 24,9030,9042,9052,9034,8528,9037,9055,90
Pixum 24,9430,9442,9452,9437,1528,9037,1553,65
Fotoboeken.nl25,7030,5040,1048,1035,90NVTNVTNVT
Vistaprint25,8829,9037,9444,6437,63NVTNVTNVT
Foto.com25,9931,9943,99NVT37,79NVTNVTNVT
Fotoboeknu26,7531,2540,2547,75NVT36,7545,7563,75
myphotobook26,9832,9844,9854,9836,58NVTNVTNVT
Fotogeschenk27,4030,4036,4041,4035,80NVTNVTNVT
Whitewall27,9033,4044,4055,40NVTNVTNVTNVT
MyPoster27,9826,9836,9842,98NVTNVTNVTNVT
Poster XXL29,9829,9829,9829,98NVTNVTNVTNVT
Artscow 30,1540,8062,0979,84NVT57,6673,63105,57
Profotonet34,9843,7461,26NVT52,6134,9843,7461,26
Solentro43,7061,6183,1688,22NVTNVTNVTNVT

Prijsvergelijking 21x21cm fotoalbum

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Foto Quelle22,1926,9936,5944,5942,5931,1935,3943,79
Aldi Foto22,4826,9835,9843,4834,4823,4828,4843,48
Hetfotoalbum23,4528,2537,8545,8542,65NVTNVTNVT
Fotofabriek25,9431,9439,9940,9937,3433,1438,7957,99
Fotoalbum.nl26,4532,4544,4554,4535,4030,9539,3556,15
smartphoto27,0933,6946,8957,8940,8927,0933,6946,89
Fotogeschenk27,4031,6040,0047,0037,00NVTNVTNVT
Artscow 27,4932,8143,4652,33NVTNVTNVTNVT
Blokker27,9432,1440,5447,5444,7434,9038,5045,70
Pixbook28,0035,2450,2466,1140,2428,0035,2450,24
AH Foto28,6937,1549,1559,1545,9037,1547,3567,75
Fotogoed28,9034,9046,9045,9041,3828,9034,9046,90
Henzo Your Photo's28,9034,9046,9056,9042,3030,9038,7054,30
MyPoster28,9834,9846,9858,9842,4831,9842,4863,48
MyPhotofun29,4033,6042,0049,0039,0032,9037,1045,50
HEMA 29,4536,9551,9564,7046,6534,4542,8559,65
Foto.com29,5935,5947,59NVT41,39NVTNVTNVT
CEWE 29,9036,6550,1561,4044,6537,9048,1068,50
Saal Digital29,9035,9050,3062,3040,9029,9035,9050,30
Poster XXL29,9829,9829,9829,9839,9839,9839,9839,98
myphotobook29,9836,5849,7860,7841,9832,9841,3858,18
Fotoboeken.nl30,1036,1048,1058,1043,3039,7050,5072,10
Albelli31,1838,3952,7964,7945,5939,6849,8870,28
TicTacPhoto31,4139,1253,2665,5243,06NVTNVTNVT
Kruidvat31,9843,2456,4465,2451,4441,4454,2473,44
Whitewall32,9039,2051,8054,40NVTNVTNVTNVT
Pixum 32,9439,6953,1964,4446,6536,9046,6566,15
Vistaprint35,9841,0851,2859,7853,35NVTNVTNVT
Blurb36,6139,0343,8647,8942,8963,7475,1998,08
Profotonet41,9851,9471,86NVT59,1941,9851,9471,86
Photobox45,9551,3572,9590,95NVT46,9554,1582,95
Solentro46,7064,6586,6693,05NVTNVTNVTNVT

Prijsvergelijking 21x30cm staand fotoalbum

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotoalbums maken15,4518,4524,4529,4522,05NVTNVTNVT
Aldi Foto21,4825,9834,9842,4833,4824,4829,4844,48
Hetfotoalbum23,4527,0534,2540,2537,85NVTNVTNVT
Foto Quelle24,1933,2342,8350,8347,1936,1940,9950,59
Blokker25,4030,8041,6050,6038,0035,9044,9062,90
Fotofabriek26,9432,9444,9454,9438,3434,1439,7958,99
Fotogeschenk28,4033,8044,6053,6039,20NVTNVTNVT
Fotogoed28,9034,9046,9045,9041,3828,9034,9046,90
Fotoalbum.nl28,9534,9546,9556,9537,9031,9540,3557,15
MyPhotofun30,4035,8046,6055,6041,2037,9043,3054,10
myphotobook30,9838,7854,3867,3845,9835,9847,6871,04
Fotoboeknu31,7536,2545,2552,75NVT42,7557,7587,75
HEMA 32,4539,6554,0566,0549,6542,4552,6573,05
AH Foto32,6942,6557,6570,1548,7543,1953,6974,69
Henzo Your Photo's32,9039,5052,7063,7049,7035,9044,9062,90
MyPoster32,9835,9842,9847,9846,4835,9846,4867,48
Fotoboeken.nl33,1039,1051,1061,1046,3039,1048,1066,10
Albelli33,6840,8855,2867,2848,0839,6849,8870,28
CEWE 34,9042,4057,4069,9047,5040,9051,4072,40
Saal Digital34,9043,9065,5083,5048,9034,9043,9065,50
Whitewall34,9041,8055,6069,40NVTNVTNVTNVT
Pixum 34,9442,4457,4469,9449,4038,9049,4070,40
Poster XXL34,9834,9834,9834,9839,9839,9839,9839,98
Foto.com35,3946,5957,39NVT52,39NVTNVTNVT
Vistaprint35,9841,0851,2859,7853,35NVTNVTNVT
Kruidvat36,4446,0460,4470,0458,0446,4460,8482,44
smartphoto37,4945,2960,8973,8954,2937,4945,2960,89
Pixbook38,9947,7468,7489,6152,7438,9947,7468,74
TicTacPhoto40,0248,4363,9176,9552,87NVTNVTNVT
Blurb43,8646,9253,0258,1152,6273,1685,75110,94
Photobox45,9554,9576,5594,5560,90NVTNVTNVT
Profotonet51,4361,8782,75NVT71,9951,4361,8782,75
Solentro51,7070,4892,6999,09NVTNVTNVTNVT
Artscow 65,6478,95113,56140,18NVT78,95113,56140,18

Prijsvergelijking 30x21cm liggend fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotoalbums maken15,4518,4524,4529,4522,05NVTNVTNVT
Aldi Foto19,4823,9832,9840,4829,4833,4841,4853,48
Hetfotoalbum23,4527,0534,2540,2537,85NVTNVTNVT
Printsy23,9030,5043,70NVTNVTNVTNVTNVT
Blokker25,4030,8041,6050,6038,0035,9044,9062,90
Fotofabriek26,9432,9444,9454,9438,3434,1439,7958,99
Fotogeschenk28,4033,8044,6053,6039,20NVTNVTNVT
Fotogoed28,9034,9046,9045,9041,3828,9034,9046,90
Fotoalbum.nl28,9534,9546,9556,9537,9031,9540,3557,15
MyPhotofun30,4035,8046,6055,6041,2037,9043,3054,10
myphotobook30,9838,7854,3867,3845,9835,9847,6871,04
Fotoboeknu31,7536,2545,2552,75NVT42,7557,7587,75
HEMA 32,4539,6554,0566,0549,6542,4552,6573,05
MyPoster32,9835,9842,9847,9846,4835,9846,4867,48
Fotoboeken.nl33,1039,1051,1061,1046,3039,1048,1066,10
Albelli33,6840,8855,2867,2848,0839,6849,8870,28
AH Foto33,6943,6558,6571,1551,6541,1551,3571,75
Pixbook33,9941,4959,4977,8646,4933,9941,4959,49
CEWE 34,9045,1065,5082,5048,4040,9051,1071,50
Saal Digital34,9042,9062,1078,1048,1534,9042,9062,10
Pixum 34,9442,4457,4469,9449,4038,9049,4070,40
Poster XXL34,9834,9834,9834,9839,9839,9839,9839,98
Foto.com35,7946,5957,39NVT52,39NVTNVTNVT
Henzo Your Photo's35,9042,5055,70NVT49,7035,9044,9062,90
Vistaprint35,9841,0851,2859,7853,35NVTNVTNVT
Foto Quelle36,1940,9950,59NVT47,1936,1940,9950,59
Kruidvat36,4444,1255,6463,3258,0446,4460,8482,44
Artscow 37,2550,5677,1899,36NVTNVTNVTNVT
smartphoto37,4945,2960,8973,8954,2937,4945,2960,89
Whitewall37,9045,0059,2073,40NVTNVTNVTNVT
TicTacPhoto40,0248,4363,9176,9552,87NVTNVTNVT
Blurb43,8646,9253,0258,1152,6273,1685,75110,94
Photobox45,9554,9576,5594,5560,9055,9567,9596,75
Profotonet51,4361,8782,75NVT71,9951,4361,8782,75
Solentro51,7070,4892,6999,09NVTNVTNVTNVT

 

Prijsvergelijking 30x30cm fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotogoed34,9046,9070,9070,9057,7034,9046,9070,90
Poster XXL34,9834,9834,9834,98NVTNVTNVTNVT
Hetfotoalbum36,4542,4554,4564,4560,45NVTNVTNVT
MyPhotofun36,9042,9054,9064,9053,7054,9066,9090,90
Blokker37,4043,4055,4065,4054,2052,9061,9079,90
Fotoalbum.nl37,4549,4573,4593,4552,4040,9555,9585,95
Fotofabriek38,9446,9970,9990,9954,1943,3959,5991,99
Aldi Foto41,4847,4865,4883,4847,4841,4847,4865,48
Fotoboeknu41,9550,9568,9583,95NVT51,7557,7569,75
smartphoto43,2953,4973,8990,8966,0943,2953,4973,89
Fotoboeken.nl44,0553,0571,0586,0563,8553,6567,4595,05
Saal Digital44,9054,9078,9098,9060,1544,9054,9078,90
Fotogeschenk45,4051,4063,4073,4062,2052,6062,2069,40
MyPoster45,9854,9872,9890,9866,4855,9866,4887,48
Foto.com46,3957,1967,99NVT65,39NVTNVTNVT
Pixbook47,3659,8689,86115,0664,8647,3659,8689,86
Kruidvat48,4462,8484,4498,8475,6458,4478,44108,44
Albelli49,1861,0684,82104,6271,8656,3871,86102,82
HEMA 49,4560,2581,8599,8572,9554,4567,6594,05
CEWE 49,9060,4081,4098,9068,1064,9079,90109,90
AH Foto51,1561,6582,65100,1569,3559,1574,15104,15
Foto Quelle51,1961,9983,59NVT74,1951,1961,9983,59
Vistaprint52,1458,3270,6880,9877,86NVTNVTNVT
Artscow 53,2269,19101,13127,75NVTNVTNVTNVT
TicTacPhoto53,4763,7682,4598,3468,44NVTNVTNVT
myphotobook53,9865,3888,18107,1874,3865,9883,98119,94
Pixum 54,9466,1988,69107,4480,6564,9080,65112,15
Blurb61,3265,5273,9180,9174,40106,92124,35159,20
Photobox61,9570,95106,95136,95NVT71,9580,95116,95
Whitewall62,1062,1082,50102,90NVTNVTNVTNVT
Profotonet73,9889,46120,42NVT102,4373,9889,46120,42

 

Prijsvergelijking 30x40cm staand fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotofabriek42,9954,9978,9998,9960,3948,9963,9993,99
Fotogoed49,961,985,9105,974,549,961,985,9
Kruidvat58,4474,4498,44114,4490,84NVTNVTNVT
CEWE 59,974,9104,9129,986,4NVTNVTNVT
HEMA 59,4574,45104,45129,45NVT124,45169,45284,45
Albelli61,1873,0696,82116,6287,46NVTNVTNVT
AH Foto66,1581,15111,15136,1587,65NVTNVTNVT
Pixum 66,9481,19109,69133,4496,4NVTNVTNVT

 

Prijsvergelijking 40x30cm liggend fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgs80 pgs36 pgs glans24 pgs plat36 pgs plat60 pgs plat
Fotofabriek42,9954,9978,9998,9960,3948,9963,9993,99
Printsy43,153,975,5NVTNVTNVTNVTNVT
Fotogoed49,961,985,987,974,549,961,985,9
Vistaprint52,1458,3270,6880,9877,86NVTNVTNVT
smartphoto53,6965,0987,89106,8981,2953,6965,0987,89
Fotoboeken.nl58,769,591,1109,187,5NVTNVTNVT
Kruidvat58,4474,4498,44114,4490,8472,4496,44132,44
HEMA 59,4574,45104,45129,4597,45124,45169,45284,45
Albelli61,1873,0696,82116,6287,46NVTNVTNVT
Foto Quelle61,1976,79107,99NVT89,5961,1976,79107,99
Aldi Foto63,4873,4888,48NVT73,4863,4873,4888,48
CEWE 64,978,1104,5126,592,994,9121,15173,65
Blokker64,979,9109,9NVTNVT64,979,9109,9
Blurb64,3368,5376,9283,9277,42111,95129,37164,23
TicTacPhoto66,6377,8696,55113,3883,12NVTNVTNVT
Pixum 66,9481,19109,69133,4496,487,9107,4146,4
Photobox66,9581,95117,95147,9590,981,9596,95132,95
Henzo Your Photo's70,982,9106,9NVT91,970,985,9115,9
MyPhotofun73,9588,95118,95NVT96,1573,9588,95118,95
myphotobook73,9885,98109,98129,9896,7880,98100,18138,58
Pixbook77,5697,56145,56185,77102,5677,5697,56145,56
Whitewall79,679,6107134,4NVTNVTNVTNVT
AH Foto79,1592,35118,75140,75100,1586,15109,4155,9
MyPoster79,9897,98133,98NVT97,9879,9897,98133,98
Saal Digital84,9103,4147,8184,8108,6584,9103,4147,8
Profotonet86,43110,31158,07NVT125,2986,43110,31158,07

Vergelijking fotoboek maken: overzicht van prijzen fotoalbums

Hieronder vind je de prijzen van de diverse formaten fotoalbums. Let op: dit zijn de totaal prijzen van hardcover fotoboeken met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten. Je ziet in elke tabel achtereenvolgens: de basisprijs, het maximum aantal pagina’s dat je bestellen kan en de volledige prijs voor:

– een 24 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 60 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 80 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover fotoboek met hoogglans papier, een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 24 pagina’s groot hardcover platliggend fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover platliggend fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 60 pagina’s groot hardcover platliggend fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten

Laatste update prijzen: 6-5-19 (betreft de prijzen van de fotoalbum test 2019)

 

Doorzichtig of niet: waar een goedkoop fotoboek maken?

De fotoalbum prijzen zijn lang niet altijd even doorzichtig. Dit komt mede omdat de diverse aanbieders verschillende fotoboeken aanbieden. De ene biedt een fotoboek met standaard 20 pagina’s tegen een lage prijs. Terwijl je bij de andere afdrukservice al 36 pagina’s krijgt, maar tegen een wat hoger bedrag. Je voelt op je klompen aan dat er dus een addertje onder het gras zit. Dat betekent dat een goedkoop fotoboek ook zomaar een wat duurder fotoalbum kan zijn.

Belangrijk om mee te nemen in jouw vergelijking is de prijs van extra pagina’s. Wat betaal je bijvoorbeeld voor een extra pagina bij het fotoalbum maken? Worden er verzendkosten in rekening gebracht? Of moet je misschien betalen wanneer je een eigen foto op de omslag van je fotoboek wilt plaatsen? Dit zijn allemaal factoren die van belang zijn om mee te nemen. Bij het onafhankelijke fotoboek maken vergelijken doen wij dit natuurlijk wel. Daarom kunnen we ook bepalen waar je een goedkoop fotoboek maken kan.

 

Prijsvergelijking: waar kan je een goedkoop fotoboek maken?

Om een goede vergelijking te kunnen doen tussen de diverse aanbieders hebben wij de prijs berekend voor een fotoboek van 36 pagina’s, met een harde cover en een eigen foto op de voorkant. Vanzelfsprekend hebben wij de verzendkosten, verwerkingskosten en kosten voor een fotocover meegenomen in de fotoboek vergelijking 2018.

Je vindt hierboven een fotoboek vergelijking van een zestal formaten fotoalbums: 21x21cm, 30x30cm, 21x30cm, 30x21cm, 30×40 cm en 40×30 cm.

 

Fotoboek prijzen vergelijken

Tips Fotoalbum maken voert al jaren een onafhankelijk onderzoek uit naar fotoalbum aanbieders. Het is voor de nieuwe gebruiker niet altijd even makkelijk om te bepalen waar je het beste fotoboek maken kan. Dit is namelijk afhankelijk van veel factoren. Een van deze factoren is de prijs van een fotoalbum. Voor veel mensen is het belangrijk waar je een goedkoop fotoboek maken kunt.

Andere factoren die van belang zijn naast de prijs, zijn de afdruk kwaliteit van het fotoalbum, de softwaremogelijkheden en de afwerkingsmogelijking (bijvoorbeeld hardcover of linnen fotoalbum).

Onze fotoalbum test 2019 vind je op onze pagina fotoalbum test. Hier zie je tevens alle criteria waarop wij fotoalbums vergelijken. Een fotoboek maken online bij de aanbieders die wij hebben onderzocht is een veilige keuze. Een fotoboek maken kan je dan ook met een gerust hart doen.

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Wordt lid van onze nieuwsbrief en ontvang fotoboek aanbiedingen, tips en nieuwtjes

Je hebt je succesvol ingeschreven. Je ontvangt zo een bevestigingsmail, waarmee je je definitieve akkoord kan geven.

Shares
Share This