Goedkoop fotoboek maken: vergelijk fotoalbums op prijs

De prijzen van de fotoboeken zijn weer aangepast naar aanleiding van de fotoalbum test 2018. Alle fotoboeken 2016 kopieNaast de uitgebreide fotoalbum vergelijking waarin we de resultaten van het fotoalbum maken hebben verzameld, hebben wij ook een overzicht samengesteld van de diverse onderdelen van de fotoalbum test. Dus kan je op deze pagina meer informatie vinden fotoalbum prijzen. Hierbij wordt het makkelijker om een goedkoop fotoboek te vinden, die voldoet aan jouw criteria.

Prijs kan een van de belangrijkste criteria zijn wanneer je een fotoalbum maken wilt. Dit kan jouw keuze voor een aanbieder bepalen. Maar dan willen we wel de totaalprijs weten,  inclusief verzend- en verwerkingskosten. Want soms lijkt iets wel goedkoop, totdat je erachter komt welke kosten er nog bijkomen voor jouw fotoalbums. Aanbieders zijn soms handig met het verwerken van extra kosten voor het samenstellen van een album. Of rekenen kosten voor een foto omslag.

 

Een goedkoop fotoboek maken kan je beste bij Hetfotoalbum

Wij hebben voor je uitgezocht waar je een goedkoop fotoboek kan maken. Qua prijs kan je dit het allerbeste doen bij Hetfotoalbum. Zeker wanneer je wat meer dan de standaard 24 pagina’s in je fotoalbums wilt. Men levert daarbij ook een redelijke kwaliteit. Zelf vinden we de prijs-kwaliteitverhouding bij Fotofabriek en Fotogoed wat beter, maar als je een paar euro wilt besparen dan is Hetfotoalbum of MyPhotofun een goed alternatief. Lees hier meer over de fotoalbum kwaliteit bij de diverse fotoalbum aanbieders.

 

Vergelijking fotoboek maken: overzicht van prijzen fotoalbums

Hieronder vind je de prijzen van de diverse formaten fotoalbums. Let op: dit zijn de totaal prijzen van hardcover fotoboeken met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten. Je ziet in elke tabel achtereenvolgens: de basisprijs, het maximum aantal pagina’s dat je bestellen kan en de volledige prijs voor:

– een 24 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 60 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 80 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover fotoboek met hoogglans papuer, een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover platliggend fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten

Laatste update prijzen: 6-4-18

Prijsvergelijking 21x21cm fotoalbum

Fotoalbum aanbieder24p36p60p80p36p glans36p plat
Fotofabriek25,9431,9443,9444,9437,3438,59
Fotogoed28,934,946,945,941,3834,9
HEMA 26,9532,9544,9554,9538,6538,65
Foto Quelle22,1926,6935,6943,1942,5935,39
Kruidvat31,7337,2350,4361,4344,2346,73
Albelli29,937,151,563,544,346,1
Lidl20,4826,4838,4848,4832,4832,48
CEWE 29,935,5349,0360,2844,6548,1
AH Foto28,6936,7850,2861,5345,947,35
Fotogeschenk27,431,6404737NVT
Pixum 29,9836,2351,2363,7344,7344,73
Fotoboeken.nl27,532,341,949,939,5NVT
Saal Digital24,931,443,16036,431,4
Hetfotoalbum23,4528,2537,8545,8542,65NVT
Blokker27,9432,1440,5447,5439,3438,5
smartphoto32,0938,6951,8962,8945,8938,69
Vistaprint34,0238,7648,2456,1449,75NVT
Aldi Foto22,4826,9835,9843,4834,4828,48
Pixbook27,533,9945,9959,3636,4933,99
MyPoster28,9834,9846,9858,9842,4842,48
Apple36,6146,0965,0584,01NVTNVT
MyPhotofun29,433,642493937,1
Poster XXL31,9831,9831,9831,9851,9851,98
Profotonet41,4349,8366,63NVT58,0341,43
myphotobook29,9436,5449,7460,7441,9441,34
Henzo Your Photo's26,9532,9544,9554,9540,3534,95
Photobox40,9546,3567,9585,95NVT57,35
Blurb36,6139,0343,8647,8942,8975,19
TicTacPhoto31,4139,1253,2665,5242,4NVT
Foto.com26,2931,6942,49NVT36,69NVT
Artscow 22,7028,3838,1246,23NVTNVT
Solentro36,6761,3882,5388,62NVTNVT

Prijsvergelijking 21x30cm staand fotoalbum

Fotoalbum aanbieder24p36p60p80p36p glans36p plat
Fotofabriek26,9432,9444,9454,9438,3439,59
Fotogoed28,934,946,945,941,3834,9
HEMA 29,4535,4547,4557,4541,6545,45
Foto Quelle24,1928,6937,6945,1947,1940,99
Kruidvat33,7339,7354,1366,1350,2352,73
Albelli32,940,154,566,547,349,1
Lidl22,9827,4836,4843,9849,4849,48
CEWE 34,941,1556,1568,6547,551,4
AH Foto32,6941,456,468,948,7553,69
Fotogeschenk28,433,844,653,639,2NVT
Pixum 31,9838,2353,2365,7346,4845,48
Fotoboeken.nl31,536,345,955,543,547,1
Saal Digital34,943,965,583,548,943,9
Hetfotoalbum23,4527,0534,2540,2537,85NVT
Blokker25,430,841,650,63844,9
smartphoto37,4945,2960,8973,8954,2945,29
Vistaprint34,0238,7648,2456,1449,75NVT
Aldi Foto21,4825,9834,9842,4833,4829,48
Pixbook38,7546,2565,580,7548,7546,25
MyPoster32,9835,9841,9847,9846,4846,48
MyPhotofun30,435,846,655,641,243,3
Poster XXL31,9831,9831,9831,9851,9851,98
Profotonet50,4360,6381,03NVT70,6350,43
myphotobook30,9438,7454,3467,3445,9447,64
Henzo Your Photo's30,9537,5550,7561,7547,7540,55
Photobox45,9554,9576,5594,5560,9NVT
Blurb43,8646,9253,0258,1152,6285,75
Fastfotoalbum30,8635,3644,3651,86NVTNVT
TicTacPhoto40,0248,4363,9176,9552,21NVT
Foto.com31,4940,4949,49NVT45,49NVT
Artscow 60,8775,48104,71129,06NVT75,48
Solentro36,6761,3882,5388,62NVTNVT

Prijsvergelijking 30x21cm liggend fotoboek

Fotoalbum aanbieder24p36p60p80p36p glans36p plat
Fotofabriek26,9432,9444,9454,9438,3439,59
Fotogoed28,934,946,945,941,3834,9
HEMA 29,4535,4547,4557,4541,6545,45
Foto Quelle36,1940,9950,59NVT47,1940,99
Kruidvat33,7339,7354,1366,1350,2352,73
Albelli32,940,154,566,547,349,1
Printsy23,930,543,7NVTNVTNVT
Lidl24,9829,4838,4845,9849,4849,48
CEWE 34,941,1556,1568,6547,551,4
AH Foto33,6942,457,469,951,3551,35
Fotogeschenk28,433,844,653,639,2NVT
Pixum 34,9841,2356,2368,7348,4845,49
Fotoboeken.nl31,536,345,955,543,547,1
Saal Digital34,942,460,475,547,442,4
Hetfotoalbum23,4527,0534,2540,2537,85NVT
Blokker25,430,841,650,63844,9
smartphoto37,4945,2960,8973,8954,2945,29
Vistaprint34,0238,7648,2456,1449,75NVT
Aldi Foto21,4830,4841,4851,4829,4833,48
Pixbook33,754056,2568,7542,540
MyPoster32,9835,9841,9847,9846,4846,48
Apple42,4154,2978,0597,85NVTNVT
MyPhotofun30,435,846,655,641,243,3
Poster XXL31,9831,9831,9831,9851,9851,98
Profotonet50,4360,6381,03NVT70,6350,43
myphotobook30,9438,7454,3467,3445,9447,64
Henzo Your Photo's33,9540,5553,75NVT47,7540,55
Photobox45,9554,9576,5594,5560,969,95
Blurb43,8646,9253,0258,1152,6285,75
Fastfotoalbum30,8635,3644,3651,86NVT42,61
TicTacPhoto40,0248,4363,9176,9552,21NVT
Foto.com31,4940,4949,49NVT45,49NVT
Artscow 31,6543,8372,3692,66NVTNVT
Solentro42,4167,1388,2894,37NVTNVT

 

Prijsvergelijking 30x30cm fotoboek

Fotoalbum aanbieder24p36p60p80p36p glans36p plat
Fotofabriek34,9442,9966,9986,9950,1955,19
Fotogoed34,946,970,970,957,746,9
HEMA 43,4552,4570,4585,4561,7562,65
Foto Quelle51,1961,9983,59NVT74,1961,99
Kruidvat45,7354,7376,3394,3365,7368,23
Albelli47,457,4576,6592,6568,2568,25
Lidl42,4849,9864,9877,4864,9864,98
CEWE 49,958,6579,6597,1568,179,9
AH Foto51,1561,6572,1589,6569,3574,15
Fotogeschenk42,948,960,970,959,759,7
Pixum 46,9855,7376,7394,2368,4871,48
Fotoboeken.nl3942,355,566,551,358,5
Saal Digital44,954,477,296,259,454,4
Hetfotoalbum36,4542,4554,4564,4553,25NVT
Blokker37,443,455,465,454,260,9
smartphoto48,2958,4978,8995,8971,0958,49
Vistaprint47,3553,2965,1775,0767,28NVT
Aldi Foto41,4847,4865,4883,4847,4847,48
Pixbook4557,587,5112,562,557,5
MyPoster45,9854,9872,9890,9866,4866,48
Apple52,4164,2988,05107,85NVTNVT
MyPhotofun34,440,452,462,44466,9
Poster XXL46,9846,9846,9846,98NVTNVT
Profotonet72,4387,43117,43NVT100,0372,43
myphotobook53,9465,3488,14107,1474,3485,94
Photobox61,9570,95106,95136,95NVT85,95
Blurb61,3265,5273,9180,9174,4124,35
Fastfotoalbum44,4553,4571,4586,45NVT66,45
TicTacPhoto53,4763,7682,4598,3467,78NVT
Foto.com40,6950,2959,89NVT57,29NVT
Artscow 43,8456,0180,37100,67NVTNVT

 

Prijsvergelijking 30x40cm staand fotoboek

Fotoalbum aanbieder24p36p60p80p36p glans36p plat
Fotogoed49,961,985,9105,974,561,9
HEMA 54,4565,2586,85104,8576,25156,45
Kruidvat55,7365,7389,73109,7379,73NVT
Albelli59,971,7895,54115,3486,18NVT
CEWE 59,974,9104,9129,986,4NVT
AH Foto66,1581,15111,15136,1587,65NVT
Pixum 56,9868,2395,23117,7381,48NVT

 

Prijsvergelijking 40x30cm liggend fotoboek

Fotoalbum aanbieder24p36p60p80p36p glans36p plat
Fotofabriek38,9950,9974,9994,9956,3959,99
Fotogoed49,961,985,987,974,561,9
HEMA 54,4565,2586,85104,8571,45156,45
Foto Quelle61,1976,79107,99NVT89,5976,79
Kruidvat55,7365,7389,73109,7379,7384,73
Albelli59,971,7895,54115,3486,18NVT
Printsy43,153,975,5NVTNVTNVT
Lidl54,4863,4881,4896,4872,4872,48
CEWE 64,978,1104,5126,592,9108,15
AH Foto79,1592,35118,75140,75100,15109,4
Pixum 64,9876,23103,23125,7391,48101,48
Fotoboeken.nl58,569,390,9108,972,3NVT
Saal Digital84,9102,9146,1182,1107,9102,9
Blokker64,979,994,9NVTNVT79,9
smartphotoank" rel="nofollow">Webprint58,6970,0992,89111,8986,2970,09
Vistaprint47,3553,2965,1775,0767,28NVT
Aldi Foto63,4873,4888,48NVT73,4873,48
Pixbook77,5695143185,510095
MyPoster79,9897,98133,98NVT97,9897,98
Apple64,4182,29118,05147,85NVTNVT
MyPhotofun73,95103,95163,95188,95111,15103,95
Profotonet84,43107,83154,63NVT122,0384,43
myphotobook73,9485,94109,94129,9496,74100,14
Henzo Your Photo's68,9580,95104,95NVT89,9580,95
Photobox66,9581,95117,95147,9590,9101,95
Blurb64,3368,5376,9283,9277,42179,37
TicTacPhoto66,6377,8696,55113,3882,46NVT

Doorzichtig of niet: waar een goedkoop fotoboek maken?

De fotoalbum prijzen zijn lang niet altijd even doorzichtig. Dit komt mede omdat de diverse aanbieders verschillende fotoboeken aanbieden. De ene biedt een fotoboek met standaard 20 pagina’s tegen een lage prijs. Terwijl je bij de andere afdrukservice al 36 pagina’s krijgt, maar tegen een wat hoger bedrag. Je voelt op je klompen aan dat er dus een addertje onder het gras zit. Dat betekent dat een goedkoop fotoboek ook zomaar een wat duurder fotoalbum kan zijn.

Belangrijk om mee te nemen in jouw vergelijking is de prijs van extra pagina’s. Wat betaal je bijvoorbeeld voor een extra pagina bij het fotoalbum maken? Worden er verzendkosten in rekening gebracht? Of moet je misschien betalen wanneer je een eigen foto op de omslag van je fotoboek wilt plaatsen? Dit zijn allemaal factoren die van belang zijn om mee te nemen. Bij het onafhankelijke fotoboek maken vergelijken doen wij dit natuurlijk wel. Daarom kunnen we ook bepalen waar je een goedkoop fotoboek maken kan.

 

Prijsvergelijking: waar kan je een goedkoop fotoboek maken?

Om een goede vergelijking te kunnen doen tussen de diverse aanbieders hebben wij de prijs berekend voor een fotoboek van 36 pagina’s, met een harde cover en een eigen foto op de voorkant. Vanzelfsprekend hebben wij de verzendkosten, verwerkingskosten en kosten voor een fotocover meegenomen in de fotoboek vergelijking 2018.

Je vindt hieronder een fotoboek vergelijking van een zestal formaten fotoalbums: 21x21cm, 30x30cm, 21x30cm, 30x21cm, 30x40 cm en 40x30 cm.

 

Fotoboek prijzen vergelijken

Tips Fotoalbum maken voert al jaren een onafhankelijk onderzoek uit naar fotoalbum aanbieders. Het is voor de nieuwe gebruiker niet altijd even makkelijk om te bepalen waar je het beste fotoboek maken kan. Dit is namelijk afhankelijk van veel factoren. Een van deze factoren is de prijs van een fotoalbum. Voor veel mensen is het belangrijk waar je een goedkoop fotoboek maken kunt.

Andere factoren die van belang zijn naast de prijs, zijn de afdruk kwaliteit van het fotoalbum, de softwaremogelijkheden en de afwerkingsmogelijking (bijvoorbeeld hardcover of linnen fotoalbum).

Onze fotoalbum test 2018 vind je op onze pagina fotoalbum test. Hier zie je tevens alle criteria waarop wij fotoalbums vergelijken. Een fotoboek maken online bij de aanbieders die wij hebben onderzocht is een veilige keuze. Een fotoboek maken kan je dan ook met een gerust hart doen.

Actie van de maand

Albelli

Fotoalbum aanbieders

fotoboek maken

Over Tips Fotoalbum Maken

Over Tips fotoalbum maken: wij vergelijken fotoboeken

Tips fotoalbum maken is een initatief van ervaren gebruikers van fotoalbum software. Tips fotoalbum maken wil haar ervaringen delen om voor de nieuwe gebruiker de drempel te verlagen om zelf online fotoalbums maken. Sinds 2007 voeren wij jaarlijks de fotoalbum maken test uit. Sinds 2009 publiceren we deze ook op internet en dit jaar is deze fotoalbum test uitgebreider dan ooit.
Op deze website staan verder allerlei tips die het samenstellen van een fotoboek nog leuker en makkelijker voor je maken. Adviezen voor de beste foto-albumsites, een fotoalbum test, tips om de kwaliteit van je fotoboek te verbeteren, fotoboek maken en fotoalbum kortingen. Een fotoalbum vergelijk geeft u inzicht en zorgt ervoor dat je het beste fotoboek maken kan. Start meteen met het fotoboek maken na het lezen van onze fotoboek vergelijking en fotoalbum test.
Wij houden je via deze website op de hoogte van onze ervaringen bij het fotoalbum maken. Heb jij ervaringen bij het Fotoboek maken voor ons? Heb jij nog goede tips, vragen of opmerkingen voor tips fotoalbum maken? Wij stellen feedback op deze website over fotoboek maken op prijs!
Mail dan naar info@tipsfotoalbummaken.nl

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Wordt lid van onze nieuwsbrief en ontvang fotoboek aanbiedingen, tips en nieuwtjes

Je hebt je succesvol ingeschreven. Je ontvangt zo een bevestigingsmail, waarmee je je definitieve akkoord kan geven.

Shares
Share This