Goedkoop fotoboek maken: vergelijk fotoalbums op prijs

De prijzen van de fotoboeken zijn weer aangepast naar aanleiding van de fotoalbum test 2017. Alle fotoboeken 2016 kopieNaast de uitgebreide fotoalbum vergelijking waarin we de resultaten van het fotoalbum maken hebben verzameld, hebben wij ook een overzicht samengesteld van de diverse onderdelen van de fotoalbum test. Op deze pagina vind je meer informatie over de fotoalbum prijzen. Hierbij wordt het makkelijker om een goedkoop fotoboek te vinden, die voldoet aan jouw criteria.

Wanneer je een fotoalbum maken wilt, is de prijs natuurlijk een van de belangrijkste criteria waarop je je keuze baseert. En dan natuurlijk wel de totaalprijs, inclusief verzend- en verwerkingskosten. Want soms lijkt iets wel goedkoop, totdat je erachter komt welke kosten er nog bijkomen voor jouw fotoalbums.

 

Een goedkoop fotoboek maken kan je beste bij Hetfotoalbum

Wij hebben voor je uitgezocht waar je een goedkoop fotoboek kan maken. Qua prijs kan je dit het allerbeste doen bij Hetfotoalbum. Zeker wanneer je wat meer dan de standaard 24 pagina’s in je fotoalbums wilt. Men levert daarbij ook een redelijk goede kwaliteit. Zelf vinden we de prijs-kwaliteitverhouding bij Fotofabriek wat beter, maar als je een paar euro wilt besparen dan is Hetfotoalbum of MyPhotofun een goed alternatief. Lees hier meer over de fotoalbum kwaliteit bij de diverse fotoalbum aanbieders.

 

Vergelijking fotoboek maken: overzicht van prijzen fotoalbums

Hieronder vind je de prijzen van de diverse formaten fotoalbums. Let op: dit zijn de totaal prijzen van hardcover fotoboeken met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten. Je ziet in elke tabel achtereenvolgens: de basisprijs, het maximum aantal pagina’s dat je bestellen kan en de volledige prijs voor:

– een 24 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 60 pagina’s groot hardcover fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover fotoboek met hoogglans papuer, een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten
– een 36 pagina’s groot hardcover platliggend fotoboek met een fotocover, inclusief verzendkosten en verwerkingskosten

 

Prijsvergelijking 21x21cm fotoalbum

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Top Fotoalbum19,7026,3039,5041,7032,10
Lidl20,4826,4838,4832,4832,48
Aldi Foto21,4825,9834,9831,9234,98
Foto Quelle22,1926,6935,6934,7427,54
MyPhotofun23,9028,1036,5033,5038,18
Fotogeschenk23,9028,1036,5033,5038,18
Hetfotoalbum25,1528,7535,9534,15NVT
Kruidvat25,7330,7245,1538,4340,43
Fotofabriek25,9431,9443,9437,3439,14
Foto.com26,2931,6942,4936,6948,49
Henzo Your Photo's26,9532,9544,9540,3534,95
HEMA 26,9534,1548,5538,1546,85
Artscow 27,1632,8645,27NVT74,12
Pixbook27,5033,9945,9936,4933,99
Fotoboeken.nl27,5032,3041,9039,50NVT
Fotogoed28,9034,9046,9041,3834,90
myphotobook28,9435,2447,8440,6439,44
Poster XXL28,9834,9846,9841,9841,98
AH Foto29,6938,4053,4044,2544,65
Saal Digital29,9035,9050,3040,9035,90
CEWE 29,9034,4044,0039,4646,06
Albelli29,9037,1051,5044,3046,10
Pixum 29,9834,4845,2841,7341,73
Blokker31,4534,4540,4541,65NVT
Webprint32,0938,6948,2945,8938,69
TicTacPhoto32,3437,3247,2639,52NVT
Vistaprint34,0238,7648,2449,75NVT
Resnap 34,9544,9554,95NVTNVT
Big Freddy 34,9846,9570,8946,9546,95
Blurb35,2137,3741,6938,56NVT
Apple36,6146,0965,05NVTNVT
Photobox40,9546,3567,9546,3557,35

Prijsvergelijking 21x30cm staand fotoalbum

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Top Fotoalbum19,726,339,551,741,7
Foto Quelle19,2422,2425,2447,1940,99
Aldi Foto21,4827,2438,7637,9238,76
Lidl22,9827,4836,4847,9847,98
Fotogeschenk24,930,341,135,7NVT
MyPhotofun24,930,341,135,7NVT
Hetfotoalbum25,1528,7535,9534,15NVT
Fotofabriek26,9432,9444,9438,3440,14
Fotogoed28,934,946,941,3834,9
HEMA 29,4533,9545,9541,6545,45
Fastfotoalbum30,8635,3644,36NVT47,61
myphotobook30,9437,2449,8444,4446,44
Henzo Your Photo's30,9537,5550,7547,7540,55
Fotoboeken.nl31,536,345,943,547,1
Kruidvat31,1936,1848,1542,6845,63
Foto.com31,4940,4949,4945,4956,49
Blokker31,9434,9440,9442,14NVT
Pixum 31,9836,9848,9843,4842,48
Albelli32,940,154,547,349,1
Poster XXL32,9836,9848,9845,9845,98
Vistaprint34,0238,7648,2449,75NVT
CEWE 34,939,951,946,949,9
Saal Digital34,943,965,548,943,9
Resnap 34,9544,9554,95NVTNVT
AH Foto35,1541,456,450,1550,69
Webprint37,4945,2960,8954,2945,29
Big Freddy 37,9849,9573,8949,9549,95
Pixbook38,9946,4964,4948,9946,49
TicTacPhoto42,4848,0959,8451,39NVT
Blurb42,9945,1549,4747,51NVT
Photobox45,9554,9576,5559,95NVT
Artscow 80,9198,04132,31NVT98,04

Prijsvergelijking 30x21cm liggend fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Top Fotoalbum19,726,339,545,736,7
Fotogeschenk24,930,341,135,743,42
MyPhotofun24,930,341,135,743,42
Hetfotoalbum25,1528,7535,9534,15NVT
Fotofabriek26,9432,9444,9438,3440,14
Fotogoed28,934,946,941,3834,9
HEMA 29,4533,9545,9541,6545,45
Fastfotoalbum30,8635,3644,36NVT42,61
myphotobook30,9437,2449,8444,4446,44
Fotoboeken.nl31,536,345,943,547,1
Kruidvat31,1936,1848,1542,6845,63
Foto.com31,4940,4949,4945,49NVT
Blokker31,9434,9440,9442,14NVT
Albelli32,940,154,547,349,1
Aldi Foto32,4837,9246,0837,9237,92
Lidl32,4836,9845,9847,9847,98
Poster XXL32,9836,9848,9845,9845,98
Henzo Your Photo's33,9540,5553,7547,7540,55
Pixbook33,9940,2455,2442,7440,24
Vistaprint34,0238,7648,2449,75NVT
CEWE 34,939,951,946,949,9
Saal Digital34,942,460,447,442,4
Resnap 34,9544,9554,95NVTNVT
Pixum 34,9839,9851,9845,4842,49
Foto Quelle36,1940,9950,5947,1940,99
AH Foto37,1543,458,450,1550,9
Webprint37,4937,4960,8954,2945,29
Artscow 37,8252,0980,62NVTNVT
Big Freddy 37,9849,9573,8949,9549,95
Apple42,4154,2978,05NVTNVT
TicTacPhoto42,4848,0959,8451,39NVT
Blurb42,9945,1549,4747,51NVT
Photobox45,9554,9576,5559,9569,95

 

Prijsvergelijking 30x30cm fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
MyPhotofun34,440,452,44444
Top Fotoalbum34,741,956,358,749,7
Fotogoed34,946,970,957,746,9
Fotofabriek34,9446,9470,9454,1455,94
Hetfotoalbum38,4544,4556,4555,2551,35
Fotoboeken.nl3942,348,951,358,5
Foto.com40,6950,2959,8957,29NVT
Poster XXL40,9849,9867,98NVTNVT
Fotogeschenk42,948,960,952,552,5
Lidl42,4849,9864,9874,9864,98
Saal Digital44,954,477,259,454,4
Kruidvat44,1951,6869,6562,1863,93
Fastfotoalbum44,4553,4571,45NVT66,45
HEMA 45,9556,7578,3563,7564,65
Blokker46,952,964,960,152,9
Pixum 46,9854,4872,4864,9869,23
Albelli47,45776,267,867,8
Vistaprint47,3553,2965,1767,28NVT
Pixbook47,3659,8689,8664,8659,86
Aldi Foto47,4855,4867,4855,4855,48
Webprint48,4559,1380,4956,6959,13
CEWE 49,952,6561,6566,978,46
AH Foto51,1560,0981,5468,1571,65
Foto Quelle51,1961,9983,5974,1961,99
Apple52,4164,2988,05NVTNVT
Artscow 53,2870,41104,65NVTNVT
myphotobook58,9468,8488,6477,8484,44
Blurb59,4563,6572,0566,42NVT
Photobox61,9570,95106,9570,9585,95
TicTacPhoto62,6268,5680,4571,86NVT

 

Prijsvergelijking 30x40cm staand fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgs60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Fotofabriek44,9456,9480,9462,34NVT
Fotogoed49,961,985,974,561,9
Kruidvat55,1965,1889,1570,22NVT
HEMA 56,4567,2588,8578,25158,45
Pixum 56,9866,9890,9866,98NVT
Albelli59,971,7895,5486,18NVT
CEWE 59,969,981,984,9NVT
AH Foto66,1577,4104,486,15NVT

 

Prijsvergelijking 40x30cm liggend fotoboek

Fotoalbum aanbieder24 pgs36 pgsBasis 60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Fotofabriek44,9456,9480,9462,34NVT
Vistaprint47,3553,2965,1767,28NVT
Fotogoed49,961,985,974,561,9
Lidl54,4863,4881,4884,4884,48
Kruidvat55,1965,1889,1570,2292,18
Fotoboeken.nl56,762,172,965,1NVT
HEMA 56,4567,2588,8573,45158,45
Webprint58,6970,0992,8986,2970,09
Albelli59,971,7895,5486,18NVT
Foto Quelle61,1976,79107,9989,59107,99
Aldi Foto62,4875,9896,2375,9875,98
Blurb63,1966,7973,9970,73NVT
CEWE 64,976,9100,989,9105,9
Apple64,4182,29118,05NVTNVT
Pixum 64,9874,9898,9887,4897,48
Top Fotoalbum65,777,7101,784,777,7
Photobox66,9581,95117,9591,95101,95
TicTacPhoto68,8775,9689,4179,96NVT
Henzo Your Photo's68,9580,95104,9589,9580,95
myphotobook73,9484,44105,4495,2497,44
MyPhotofun74,9104,9164,9104,9104,9
Saal Digital74,992,9136,197,992,9
Big Freddy 74,9886,95110,8986,9586,95
Pixbook77,5697,56145,56102,5697,56
AH Foto79,1590,4117,497,15114,15

Doorzichtig of niet: waar een goedkoop fotoboek maken?

De fotoalbum prijzen zijn lang niet altijd even doorzichtig. Dit komt mede omdat de diverse aanbieders verschillende fotoboeken aanbieden. De ene biedt een fotoboek met standaard 20 pagina’s tegen een lage prijs, terwijl je bij de andere afdrukservice al 36 pagina’s krijgt, maar tegen een wat hoger bedrag. Je voelt op je klompen aan dat er dus een addertje onder het gras zit en dat een goedkoop fotoboek ook zomaar een wat duurder fotoalbum kan zijn.

Wat betaal je bijvoorbeeld voor een extra pagina bij het fotoalbum maken? Worden er verzendkosten in rekening gebracht? Moet je misschien betalen wanneer je een eigen foto op de omslag van je fotoboek wilt plaatsen? Dit zijn allemaal factoren die van belang zijn om mee te nemen bij het onafhankelijke fotoboek maken vergelijken en natuurlijk om te bepalen waar je een goedkoop fotoboek maken kan.

Prijsvergelijking: waar kan je een goedkoop fotoboek maken?

Om een goede vergelijking te kunnen doen tussen de diverse aanbieders hebben wij de prijs berekend voor een fotoboek van 36 pagina’s, met een harde cover en een eigen foto op de voorkant. Vanzelfsprekend hebben wij de verzendkosten, verwerkingskosten en kosten voor een fotocover meegenomen in de fotoboek vergelijking 2017.

Je vindt hieronder een fotoboek vergelijking van een zestal formaten fotoalbums: 21x21cm, 30x30cm, 21x30cm, 30x21cm, 30x40 cm en 40x30 cm.

Fotoboek prijzen vergelijken

Tips Fotoalbum maken voert al jaren een onafhankelijk onderzoek uit naar fotoalbum aanbieders. Het is voor de nieuwe gebruiker niet altijd even makkelijk om te bepalen waar je het beste fotoboek maken kan. Dit is namelijk afhankelijk van veel factoren. Een van deze factoren is de prijs van een fotoalbum. Voor veel mensen is het belangrijk waar je een goedkoop fotoboek maken kunt.

Andere factoren die van belang zijn naast de prijs, zijn de afdruk kwaliteit van het fotoalbum, de softwaremogelijkheden en de afwerkingsmogelijking (bijvoorbeeld hardcover of linnen fotoalbum).

Onze fotoalbum test 2017 vind je op onze pagina fotoalbum test. Hier zie je tevens alle criteria waarop wij fotoalbums vergelijken. Een fotoboek maken online bij de aanbieders die wij hebben onderzocht is een veilige keuze. Een fotoboek maken kan je dan ook met een gerust hart doen.

Actie van de maand

Albelli

Fotoalbum aanbieders

fotoboek maken

Over Tips Fotoalbum Maken

Over Tips fotoalbum maken: wij vergelijken fotoboeken

Tips fotoalbum maken is een initatief van ervaren gebruikers van fotoalbum software. Tips fotoalbum maken wil haar ervaringen delen om voor de nieuwe gebruiker de drempel te verlagen om zelf online fotoalbums maken. Sinds 2007 voeren wij jaarlijks de fotoalbum maken test uit. Sinds 2009 publiceren we deze ook op internet en dit jaar is deze fotoalbum test uitgebreider dan ooit.
Op deze website staan verder allerlei tips die het samenstellen van een fotoboek nog leuker en makkelijker voor je maken. Adviezen voor de beste foto-albumsites, een fotoalbum test, tips om de kwaliteit van je fotoboek te verbeteren, fotoboek maken en fotoalbum kortingen. Een fotoalbum vergelijk geeft u inzicht en zorgt ervoor dat je het beste fotoboek maken kan. Start meteen met het fotoboek maken na het lezen van onze fotoboek vergelijking en fotoalbum test.
Wij houden je via deze website op de hoogte van onze ervaringen bij het fotoalbum maken. Heb jij ervaringen bij het Fotoboek maken voor ons? Heb jij nog goede tips, vragen of opmerkingen voor tips fotoalbum maken? Wij stellen feedback op deze website over fotoboek maken op prijs!
Mail dan naar info@tipsfotoalbummaken.nl

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Wordt lid van onze nieuwsbrief en ontvang fotoboek aanbiedingen, tips en nieuwtjes

Je hebt je succesvol ingeschreven. Je ontvangt zo een bevestigingsmail, waarmee je je definitieve akkoord kan geven.

Shares
Share This